Po wakacjach z radością spotkaliśmy się znowu w naszej grupie. Stęskniliśmy się za sobą i teraz chętnie razem się bawimy. Witamy też nowego kolegę - Bartusia!

Witamy jesień i nowe dzieci w przedszkolu

27.09.2017 powitaliśmy jesień i nowe dzieci w przedszkolu. Przygotowaliśmy krótkie przedstawienie a Pani dyrektor uroczyście powitała wszystkie nowe dzieci w naszym przedszkolu.

W teatrze

4.10.17 poszliśmy do pięknej sali teatralnej w I Liceum Ogólnokształcącym na przedstawienie pt. ,,Kuba i Buba". Bardzo nam się podobało. 

Wycieczka na działki

16.10. 17 wybraliśmy się  na działkę Franka. Szukaliśmy tam jesiennych zbiorów. Oglądaliśmy drzewa owocowe i kwiaty. W drodze powrotnej nazbieraliśmy kolorowych liści do naszego kącika przyrody.

Matematyczne zabawy.

Mamy w naszej sali nowy super kącik matematyczny. Są tu cyfry, figury geometryczne i różne ciekawe zadania. Niektóre są zrobione ze zwykłych zakrętek. Bardzo lubimy się bawić w naszym nowym kąciku.

Matematyczne dekoracje

Matematyczna gąsienica i cyfrowe grzybki. Uczymy się liczyć i przy okazji robimy dekoracje.

Spotkanie z Panią Pielęgniarką

 18.10.17 odwiedziła nas pani pielęgniarka, która przypomniała nam jak należy dbać o czystość i higienę naszych zębów. Pokazała nam jak dokładnie szczotkować zęby. Wiemy jak to robić i dlaczego to takie ważne.

15.11.2017 spotkaliśmy się w naszym przedszkolu z Panem Błyszczakiem. Bawiliśmy się świetnie a przy okazji przypomnieliśmy sobie jak segregować śmieci i jak dbać o nasze środowisko. 

30.11.2017 wzięliśmy udział w Festiwalu Matematycznym pt. "Matematyka w wierszu i piosence". Przedstawiliśmy piosenkę pt.,,Było kotków siedem", wiersz Juliana Tuwima pt. ,,Trudny rachunek", taniec ,,Kosmiczne figury" i zabawę ,,Magiczna liczba siedem".

 

Karta Dużej Rodziny

Zdrowe odżywianie

Programy i linki

Do góry strony