PAŹDZIERNIK 2018

Kolejny miesiąc rozpoczęliśmy wycieczką do parku. Rozpoznawaliśmy drzewa, liście i ich owoce. Wiemy, że kasztany rosną na kasztanowcu, żołędzie na dębie a skrzydlaki na klonie. Poszukujemy kolorowych liści: żółtych, czerwonych, zielonych, brązowych i... różowych.

Codziennie zjadamy porcję jabłuszek, które przynoszą nasi rodzice i dziadkowie. Mniam to samo zdrowie.

WRZESIEŃ 2018,

Rozpoczęliśmy w pomniejszonym składzie, bez Brunonka. Wielka szkoda. Życzymy mu równie fajnych kolegów w nowym miejscu.

W ramach programu "Edukacja do starości" zapraszamy nasze babcie i dziadków do wspólnej zabawy. Piekliśmy już szarlotkę z babcią Zuzi. Mniam, mniam. Jabłuszka ze swojej działki przynosi nam Oskar z mamusią- dziękujemy. W piątek odwiedziła nas babcia Oskara z maszyną do szycia. Nasza lala otrzymała piękną spódniczkę a my odblaski uszyte przez babcię. Dziękujemy i zapraszamy.

Już dwukrotnie odwiedziła nas pani pielęgniarka. Opowiadała nam o czystości, pokazała jak myje się ząbki, jak dbać o zdrowie. A ostatnio przyniosła wielką walizkę - "skarby pielęgniarki". Poznaliśmy czym zajmuje się pielęgniarka, jak się do niej zwraca, jak wygląda jej strój.

25 października o godz. 16.00 zapraszamy rodziców na przedstawienie "Dolny Śląsk". Po teatrzyku na krótkim spotkaniu rodzice będą mieli możliwość porozmawiać o paczkach mikołajkowych.

 

 

 

Uczymy dzieci programować

Karta Dużej Rodziny

Zdrowe odżywianie

Programy i linki

Do góry strony