Wrzesień w naszej grupie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Niestety też dotykały nas choroby i przeziębienia, ale powracamy już do pełnego składu grupy.

12 września świętowaliśmy 4. urodziny Martynki. Razem z rodzicami i babcią Martynka przygotowała dla nas ciasto oraz urodzinowe dekoracje. Zaśpiewaliśmy Martynce "Sto lat", a następnie złożyliśmy życzenia. Dzieciom, którym brakowało pomysłu, Martynka na bieżąco podpowiadała, czego można jej życzyć ;)
Tego samego dnia obejrzeliśmy przestawienie o "Czystolandii" w ramach akcji "Mądrze ogrzewaMY w Świdnicy".

21 września swoje 4. urodziny obchodziła Wiktoria, podczas których zjedliśmy przygotowane przez Wiktorię i jej mamę przepyszne babeczki. Po złożeniu życzeń wykonaliśmy dla Wiktorii laurki.
W tym samym dniu wzięliśmy udział w audycji muzycznej. Odwiedziliśmy zaczarowaną przez elfy krainę Irlandii. Poznaliśmy 2 nowe instrumenty: flet irlandzki oraz irlandzkie buzuki.

27 września obejrzeliśmy przedstawienie z okazji powitania jesieni w wykonaniu dzieci z grupy III. Przy tej okazji zostały również powitane nowe dzieci w przedszkolu. Każdy nowy przedszkolak został przedstawiony przez Panią Dyrektor.

Ponadto we wrześniu rozmawialiśmy o naszych wakacjach, bezpieczeństwie na drodze, dbaniu o środowisko oraz o owocach. Wybraliśmy się na pobliskie skrzyżowanie, na którym obserwowaliśmy ruch uliczny. Wykonaliśmy owoce z masy solnej, które potem pomalowaliśmy.

Karta Dużej Rodziny

Zdrowe odżywianie

Programy i linki

Do góry strony