Grupa 1

LUTY 2018

Mieliśmy przyjemność występować dla naszych kochanych Babć i Dziadków. Staraliśmy się ogromnie i długo uczyliśmy się naszych ról. Ale na szczęście udało nam się wspaniale wystąpić!

Bardzo się cieszymy, że nasi bliscy odpowiedzieli na nasze zaproszenie czytania w grupie. W lutym czytały nam: mama Emilki Sz. oraz babcia Alinki i babcia Olusia. Mogliśmy przenieść się w piękny świat bajek, za co gorąco dziękujemy!


STYCZEŃ 2018

Styczeń to miesiąc imprez. Pożegnaliśmy się z panią Bogusią, zaczyna życie na emeryturze!!! Życzymy pani dużo zdrowia. W czasie ferii mało nas chodzi do przedszkola, więc zaprosiliśmy absolwentów naszego przedszkola: Olę, Marcina i Maksa. Z niektórymi się spotykamy na co dzień bo do nas chodzi ich rodzeństwo. Przebraliśmy się w stroje z przedszkolnej garderoby: w czerwonego kapturka, Indianina, królewny itp. a potem poszliśmy na bal.


GRUDZIEŃ 2017

Szybko upłynął ostatni miesiąc roku. Wysłaliśmy list do Św. Mikołaja, który ma mieszkanie w Srebrnej Górze. Zaproponował nam zrobienie albumu z dobrymi uczynkami- czy nam się uda? Zobaczymy!!! Czy pierniczki smakowały rodzicom? Spisaliśmy się na medal. Możemy już pomagać w kuchni mamusi.


LISTOPAD 2017

Zostaliśmy zaproszeni na urodziny naszego kraju- Święto Niepodległości. Prezentujemy się jak przystało na małych patriotów. Nauczyliśmy się wielu nowych piosenek i wierszyków, które wyrecytowaliśmy na przedstawieniu: Matematyczny wiersz i piosenka. Pod naszym dywanem ukryła się mata "prawie" mistrzów kodowania. Rozwiązujemy na niej łamigłówki dla mądrej główki. Od listopada działa nasz Kodeks Przedszkolaka. Każdy chce dostawać słoneczka ale nikt nie chce chmurek!!! Bardzo się staramy. Kto nazbiera ich najwięcej zabiera do domu Tuptusia- naszą grupową maskotkę.


PAŹDZIERNIK 2017

Wielkie święto - pasowanie - już za nami. Teraz jesteśmy prawdziwymi przedszkolakami: śpiewamy, tańczymy, recytujemy a  w wolnych chwilach się uczymy i bawimy. Czy nasi rodzice byli z nas dumni? Czy spodziewali się, że my tak występujemy?

Kilka dni temu byliśmy na działce u naszego woźnego- pana Zenka. Pożyczył nam łopatę i grabie ale pracy dla nas już nie było. Podziwialiśmy jakie kolory lubi pani jesień, jak pomalowała drzewa. W sali malowaliśmy takie kolorowe drzewa... paluszkami. Uczymy się też wycinać i kleić. Zapraszamy rodziców do oglądania naszych prac plastycznych.


WRZESIEŃ 2017

"Jestem sobie przedszkolaczek- mam w przedszkolu ładny znaczek". Pierwsze dni były trudne, ale teraz się już poznaliśmy i (prawie) chętnie przychodzimy do przedszkola. Lubimy się razem bawić. Starsi koledzy przyjęli nas w swoje szeregi bardzo dobrze.

W przedszkolu lepimy, malujemy, śpiewamy, tańczymy, wycinamy, śpimy a czasem troszkę rozrabiamy. Niedługo czeka nas wielkie święto: pasowanie na przedszkolaka, więc przygotowujemy się do występu dla rodziców.

Uczymy dzieci programować

Karta Dużej Rodziny

Zdrowe odżywianie

Programy i linki

Do góry strony